Про затвердження детельного плану території

 

 

УКРАЇНА

 

ПРОХОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВОЛНОВАСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

 

                                                                  

від  10.10.2018                                                                          № VІ/69-261

с. Прохорівка

 

Про затвердження  детального

плану території

 

 

        З метою забезпечення містобудівної діяльності на території  Прохорівської сільської ради, керуючись с.8п.4, ст..10, ст..16, ст..19. п.1 ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», враховуючи висновки громадських слухань щодо врахування громадських інтересів по детальному плану території для розміщення мобільного вагону-будинку розміром 8,0х3,0 х 2,5м. в якому буде розміщено фельдшерський пункт в с. Новоапостолівка  Волноваського району, Донецької області для медичного обслуговування населення у межах населеного пункту села Новоапостолівка Волноваського району. Донецької області. Під час громадських обговорень зауважень від громади зафіксовано не було, керуючись ст..26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити «Детальний план території розташування мобільного вогону-будинку (фельдшерського пункту) для медичного обслуговування населення по вул..Губенка, с.Новоапостолівка Волноваського р-ну, Донецької області»   розміром 8,0х3,0 х 2,5м. в якому буде розміщено фельдшерський пункт в с. Новоапостолівка  Волноваського району, Донецької області для медичного обслуговування населення у межах населеного пункту  по вулиці Губенка в районі між будівлею сільського будинку культури та магазином.

 

2.   Впродовж 10 днів після прийняття  оприлюднити рішення сільської ради та матеріали даної містобудівної документації на офіційному сайті Прохорівської сільської ради.

 

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію  з питань агропромислового комплексу, соціальному розвитку села і регулюванню земельних відносин, охороні навколишнього середовища і раціональному використанню землі (Романченко А.Г.)

 

 

Сільський   голова                                                                           І.М.Колле                                                                                                                                                                                                                                                    

 

 

 

 

Логін: *

Пароль: *