ДО УВАГИ ГРОМАДЯН

Громадські слухання щодо можливого добровільного об’єднання територіальних громад сіл Прохорівської сільської ради у Волноваську міську територіальну громаду з центром у місті Волноваха  відбудуться :

у селі Прохорівка – 20 березня 2017 року о 10.00 годині у приміщенні Прохорівського БК за адресою : с.Прохорівка, вул. Центральна, 53.

у селі Малогнатівка – 17 березня 2017 року об 11.00 годині у приміщенні      магазину за адресою : с.Малогнатівка, вул. Гагаріна, 19 «а»

у селі  Новоапостолівка – 17 березня 2017 року о 9.00 годині у    приміщенні магазину за адресою : с. Новоапостолівка, вул.

вул..Губенка, 34

Більш детальну інформацію  можна отримати за телефоном  0952496762