Про розгляд детального плану території мобільного вагону-будинку в якому буде розміщено фельдшерський пункт в с. Новоапостолівка Волноваського району, Донецької області для медичного обслуговування населення

Виконавчий комітет Прохорівської сільської ради розпочинає процедуру розгляду пропозицій громадськості по детальному плану території земельної ділянки під розміщення  мобільного вагону-будинку розміром 8,0 х 3,0 х 2,5м. в якому буде розміщено фельдшерський пункт в с. Новоапостолівка  Волноваського району, Донецької області для медичного обслуговування населення   по вулиці Губенка, в районі між будівлею сільського будинку культури та магазином, розроблене КП «Волноваське районне госпрозрахункове проектно-виробниче архітектурно-планувальне бюро» відповідно до рішення Прохорівської сільської ради від 18.07.2018 року № 6/68-260 “Про  розробку детального плану території» та договору № 10/18.

Відповідальним за організацію розгляду пропозицій визначено виконком Прохорівської сільської ради. Ознайомитися з копією містобудівної документації можливо на стенді в приміщенні Прохорівської сільської ради, в оригіналі у кабінеті сільського голови.

Термін розгляду та подачі пропозицій встановлено 15 календарних дні з 25.09.2018 року по 09.10.2018 року включно.

Пропозиції приймаються у письмовому вигляді, відповідно до пункту 9 Постанови КМУ від 25.05.2011 року № 555.