Керівництво Прохорівської сільської ради

Сільський голова - Колле Ія Миколаївна

АВТОБІОГРАФІЯ

Я, Колле Ія Миколаївна, народилася 14 вересня 1974 року в м. Донецьк.

Склад сім'ї:

• мати – Буц Надія Іванівна, 1949 р.н. – отримує пенсію.
  • Син – Колле Віталій Віталійович, 1995 р.н.
  • Донька – Колле Ганна Віталіївна, 2001 р.н.

Не одружена.

У 1988 році закінчила Прохорівську восьмирічну школу. Після закінчення школи навчалася у ПТУ № 26 м.Донецьк. в 1995 році закінчила Донецький індустріально-педагогічний технікум і мені було присвоєно кваліфікацію бухгалтер за спеціальністю: «Бухгалтерський облік і аудит". З 1996 року працювала у Прохорівській сільській раді на посаді бухгалтер, з 2003 року – головний бухгалтер. 2009 року вперше обрана сільським головою Прохорівської сільської ради, в 2010 році вдруге, де і працюю на даний час. Маю 7 ранг посадової особи місцевого самоврядування у межах четвертої категорії. В 2019 році закінчила Державний вищий навчальний заклад "Приазовський державний технічний універсітет" де здобула кваліфікацію: ступінь вищої освіти бакалавр за спеціальністю "Фінанси і кредит".